Posted on Napsat komentář

Objevte kouzlo diamantového vyšívání

Po náročném dni v práci netoužíte po ničem jiném než se zachumlat do peřin nebo jenom „vypnout“ a bezduše sledovat televizi. Jste unavení a nemáte na nic chuť. Zkuste dnes něco nového, probuďte v sobě svoji kreativitu a propadněte kouzlu diamantového vyšívání. Vytvořte si doma své malé kamínkové království a nechte se unášet dál do své pohádky.

Co je to diamantové vyšívání a pro koho je určené?

Diamantové vyšívání bude bavit děti i dospělé. Je zkrátka pro ty, co rádi tvoří a potřebují vyčistit hlavu. Budete skládat obrázky podle barevné mapy postupným vkládáním kamínků do vyznačených políček. Tvoření obrázku je neuvěřitelně zábavné, zlepšuje jemnou motoriku a soustředění. Na konci se pak můžete těšit z originálního, ručně vyrobeného obrázku. Výsledek svého tvoření zarámujte a vytvořte vlastní nepřehlédnutelné umělecké dílko.

Vytvořte si vlastní obraz a hotové dílko zarámujte

Začněte hned

Kouzlo diamantového vyšívání spočívá v tom, že nepotřebujete žádné speciální vybavení, znalosti, či jiné kreativní zkušenosti. K sestavení obrázku Vám postačí trpělivost, pečlivost a chuť tvořit. Kamínky, pinzetku a barevné plátno najdete v sadě, která je dodávaná vždy kompletně. Vyberte si u nás svůj obrázek. 

Jaký je postup?

Jedním z nejdůležitějších bodů je příprava. Nachytejte si prostředí, ve které se budete cítit příjemně a vytvořte tu správnou atmosféru. Pokoj nechte rozeznít oblíbenou hudbou, zapalte vonnou svíčku a do konvičky uvařte bylinkový čaj. Teď je ten správný čas.

1/ Rozložte plátno a odstraňte ochranou folii

2/ Přichystejte si vaničku na kamínky a pinzetu, kterou namočte do kostky lepidla (tento proces opakujte během celého lepení dle potřeby)

3/ Do vaničky nasypte kamínky označené číslem, tyto kamínky umisťujte na plátno s příslušným číselným označením

4/ Poté co máte kamínky jednoho čísla umístěné, můžete aplikovat diamanty v další barvě a postup opakovat, dokud nebude obrázek kompletně pokrytý kamínky

Sady pro diamantové vyšívání najdete v našem eshopu.

Už jste diamantové vyšívání vyzkoušeli? Podělte se námi o svá dílka v diskuzi pod článkem a inspirujte k tvorbě další, kteří ještě s tvorbou otálejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *